• DO FIRMY

Akcesoria do firmy – zadbaj o jeszcze lepszą organizację pracy

Zespół Twojej firmy może być zgrany i efektywny, jednak nawet najlepsi pracownicy nie obędą się bez akcesoriów, które są niezbędne do pracy. W naszej ofercie znajdziesz narzędzia, gadżety i materiały eksploatacyjne dla różnych zawodów. Zadbaliśmy o to, aby nasi klienci mogli wybrać akcesoria do swoich firm niezależnie od tego, czy ich branżą jest budownictwo, mechanika, ogrodnictwo czy też inne sektory gospodarki.

Poznaj naszą ofertę i materiały ochronne, do pakowania, utrzymania czystości, wykonywania pomiarów i o wiele więcej. U nas zrobisz zakupy od A do Z –  Twojej firmie nie będzie niczego brakować!

Zaopatrzenie firmy – wszystko, czego potrzeba w Twoim biurze, na zapleczu i w magazynie

By Twoja firma mogła sprawnie działać, poświęć uwagę jej zaopatrzeniu. To od tego, co mają do dyspozycji pracownicy, zależy sprawne wywiązywanie się z obowiązków przez Twój personel. Jeżeli jesteś właścicielem lub zaopatrzeniowcem firmy, zrób zakupy w naszym sklepie, a Twój zespół będzie przygotowany na każdą okoliczność. 

W naszej ofercie znajdują się m.in.:

  • rękawice robocze– oferujemy modele stworzone z myślą o zastosowaniu w ogrodnictwie, w pracach z siecią elektryczną czy podczas prac porządkowych. To rękawice robocze chroniące delikatną skórę dłoni oraz zwiększające bezpieczeństwo podczas wykonywania obowiązków przez personel;

  • taśmy pakowe– nie obejdziesz się bez nich, jeśli np. prowadzisz działalność polegającą na sprzedaży wysyłkowej. Taśmy pakowe umożliwiają szczelne zamknięcie kartonów z różnymi produktami,

  • sejfy i kasy pancerne– jeżeli w sklepie lub biurze trzymasz większą ilość gotówki czy kosztowności, zabezpiecz je przed kradzieżą. Zrobisz to, wybierając oferowane przez nas sejfy – na kluczyk lub szyfr;

  • akcesoria do utrzymania czystości – naszym klientom proponujemy wysokiej jakości – praktycznie zaprojektowane i solidne – mopy, zmiotki, miotły i szufelki oraz ścierki i ręczniki.

Akcesoria do firmy – wszystko, co jest potrzebne Twoim pracownikom

Zrób u nas zakupy, aby wyposażyć pokój socjalny dla swojego personelu. Oferujemy kuchenki, na których w czasie przerwy w pracy można podgrzać posiłek. Znajdziesz u nas także apteczki i inne akcesoria BHP. W naszym sklepie kupisz również kosze na śmieci i klimatyzatory – niezbędne, aby w czasie upałów panowała w pomieszczeniach przyjemna i wymagana przepisami prawa temperatura.

Korzystając z naszej oferty, wyposaż także swoje biuro. Oferujemy ergonomiczne fotele dla pracowników biurowych i podpórki pod plecy. Mamy szeroki wybór bloków papieru oraz karteczek samoprzylepnych. Kupisz u nas też druki administracyjne – kwity paletowe oraz książki czasu pracy.

Twoja firma ma swoje potrzeby – dotyczy to jej zaopatrzenia oraz pracującego personelu. Nie zwlekaj więc ze zrobieniem zakupów w naszym sklepie, aby wyposażyć ją w urządzenia do pokoju socjalnego, w sprzęt biurowy i akcesoria potrzebne na zapleczu i w magazynie. Mamy to, czego szukasz – atrakcyjne ceny i szeroki wybór gadżetów potrzebnych do prowadzenia firmy.