• Fotele wiszące

Huśtawki ogrodowe, fotele wiszące i kokony

Balkony, tarasy i przydomowe ogródki to nasze oazy, w których odpoczywamy i spotykamy się z przyjaciółmi. Idealnym meblem służącym relaksowi oraz długim rozmowom jest ogrodowy fotel z funkcją bujania. Wygodne siedzisko z zestawem poduszek dają prawdziwą wygodę i komfort oraz sprawiają, iż chcemy, żeby te błogie chwile trwały w nieskończoność. Nasze kosze wiszące są wykonane z wysokiej jakości technorattanu, na dużych i stabilnych podstawach. Wszystkie bujaki wiszące mają poduszki wodoodporne.

Czytanie książek, biesiadowanie, huśtanie najmłodszych - bujaki wiszące to meble służące każdej formie wypoczynku.

  • Parametry

Huśtawki ogrodowe, fotele wiszące i kokony

Balkony, tarasy i przydomowe ogródki to nasze oazy, w których odpoczywamy i spotykamy się z przyjaciółmi. Idealnym meblem służącym relaksowi oraz długim rozmowom jest ogrodowy fotel z funkcją bujania. Wygodne siedzisko z zestawem poduszek zapewnia prawdziwą wygodę i komfort oraz sprawia, iż chcemy, żeby te błogie chwile trwały w nieskończoność. Nasze wiszące kosze są wykonane z wysokiej jakości technorattanu, a także mają duże i stabilne podstawy oraz poduszki wodoodporne.

Czytanie książek, biesiadowanie na świeżym powietrzu i huśtanie najmłodszych – bujaki wiszące to meble służące każdej formie wypoczynku.

Czym fotele wiszące-kokony Trends wyróżniając się na tle konkurencji?

Dbamy o bezpieczeństwo, dlatego nasze fotele dwuosobowe mają wyjątkowo szerokie podstawy, które powodują, że fotele są wyjątkowo stabilne. Średnica ich podstawy  wynosi 120 cm – u konkurencji jest to jedynie 105 cm.

Wiemy, że niejednokrotnie z foteli będą beztrosko korzystać dzieci, dlatego dodatkowym zabezpieczeniem przed wywróceniem są pasy. Uniemożliwiają one nadmierne huśtanie i są dodawane do każdego fotela wiszącego Trends.

Jakie fotele wiszące dla dwojga i dla jednej osoby znajdziesz w naszym sklepie?

Naszym klientom proponujemy solidnie skonstruowane i komfortowe meble:

  • wygodne fotele wiszące z  technorattanu

Technorattan, z którego powstają oferowane przez nas fotele wiszące-huśtawki, jest odporny na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Dlatego tego typu meble, mimo że przez większość czasu będą znajdować się „pod chmurką”, przez długie lata pozostaną w doskonałym stanie;

  • malowane proszkowo fotele wiszące na balkon i taras oraz do ogrodu

Taka technika ich wykończenia sprawia, że meble, mimo upływu lat, znakomicie się prezentują. Ciągle mają ten sam efektowny kolor, a nałożona na nie farba nie odpryskuje. Dodatkowo nasze fotele są również malowane pod technorattanem;

  • fotele wiszące boho i w nowoczesnym stylu z wodoodpornymi poduszkami

Dzięki wykończeniu wodoodporną tkaniną nie nasiąkają one wodą. Dlatego nie musisz się obawiać, że poduszki fotelowe zniszczą się, gdy w ogrodzie zaskoczy Cię deszcz.

Gdzie sprawdzi się najlepiej fotel wiszący?

Nasze kokony ogrodowe to wybór nie tylko do ogrodu. Znakomicie będą pasować na taras, balkon, ale również mogą dopełnić wystrój Twojego salonu. Chcesz przygotować ogród zimowy? Dzięki uniwersalności tych mebli można się cieszyć fotelami również w zimie. Wbrew pozorom kokony wiszące nie zajmują aż tak dużo miejsca. Gdy jednak będzie trzeba je złożyć, gorąco polecamy składane fotele wiszące Valencia.

Poczuj się jak dziecko, rozkołysz się i odpocznij, delikatnie się bujając. Wybierz jeden z oferowanych przez nas foteli wiszących i jeszcze przyjemniej spędzaj czas na świeżym powietrzu!